Loading... Please wait...

Resveratrox Anti-Aging & Anti-Wrinkle Krem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 50ml - 10ml

ÜRÜN HAKKINDA: Fransa’da geliştirilmiş özel formülü ve Ecocert belgeli güçlü aktifleri sayesinde, yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan derin kırışıklıklarının görünümünün yumuşatılmasına, hücre yenilenmesine ve cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı olur.

Resveratrox, üzüm asmasının yenilebilir iki bölgesi olan asma dalı ve asma kökünden elde edilen Ecocertli bir natürel bir aktiftir. Resveratrox, retionic acid ile aynı etkilere sahiptir. Bu sayede, hücre döngüsü stimülasyonu ve hücre farklılaşmalarının azalmasına yardımcı olur. Ayrıca içeriğinde bulunan, Elastin Anti Wrinkle Peptide, kırışıklıkları önleme ve yaşlanma karşıtı olarak geliştirilmiş patentli özel bir peptide kombinasyonudur.

Resveratrox aktifinin, derin kırışıkları önemli derecede azalttığı ve yaşlanma belirtilerine karşı olumlu iyileştirmeler yaptığı Fransa’da yapılan klinik testlerle onaylanmıştır..

KULLANIMI: Temizlenmiş cilde hafif masaj yaparak uygulayınız. Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. El, yüz ve vücutta kullanıma uygundur. 

* RESVERATROX is a trademark of ACTICHEM S.A - France

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

Tested