Loading... Please wait...

Peptide Canlandırıcı Göz Serumu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 30ml - 10ml

ÜRÜN HAKKINDA: Q&R 4 Peptitli göz kremi, içeriğinde bulunan patentli 4 değişik Peptide kompleksi ile gözün alt ve üst tabakalarında oluşan cilt torbalanmalarını, ince çizgileri ve morlukları gidermeye yardımcı olur.

Q&R Peptide 4 göz serumu, göz çevresindeki derinin onarılmasına ve sıklaşmasına yardımcı olur. Yorgunluk ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya, göz altlarında oluşan mor rengin, normal ten rengine dönüşmesine yardımcı olur. Hem kadınların, hem de erkeklerin kullanımına uygundur. Günde iki kez hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayacağınız Q&R Göz serumu, göz çevresindeki şişliklerin giderilmesine göz çevresinde oluşan ince çizgilerin azaltılmasına ve ortadan kaldırılmasına, göz altı morluklarının sağlıklı normal görünüme dönüşmesine yardımcı olur.

Peptidler, cildin iyileşme sürecinde hayati bir öneme sahiptir. Vücudumuzda doğal olarak bulunan bu protein molekülleri, hasar görmüş ciltte, onarım ihtiyacı olduğunda sinyal verir.

Q&R Canlandırıcı göz serumu, özel geliştirilmiş formülü sayesinde, kullanımdan çok kısa sürede etkilerini görmeye başlayabileceğiniz üst düzey bir üründür.

KULLANIMI: Temizlenmiş cilde dairesel hareketlerle günde iki defa uygulayınız. 

Q&R CANLANDIRICI GÖZ SERUMU İÇERİĞİNDEKİ AKTİF MALZEMELER:
- ELASTIN ANTI WRINKLE PEPTIDE (PENTAPEPTIDE-37) Peptide kompleks
- SILK ESSENTIAL PEPTIDE (HEXAPEPTIDE-43) Peptide kompleks
- HEALIX (THIOCTOYL PENTAPEPTIDE-4) Peptide kompleks
- NEUROPEPTIDE-1 (OCTAPEPTIDE-4) Peptide kompleks
- LIPOMOIST 2036 (Özel Cilt Bakım Kompleksi)

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

tested