Loading... Please wait...

Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Önleyici Serum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 60ml - 30ml - 10ml

ÜRÜN HAKKINDA: Q&R Peptide Serum, 4 değişik Peptide kompleksi, cilt için çok faydalı ve gerekli olan 6 değişik bitkisel yağ karışımından oluşan özel T-2N yağ kompleksi ve yine cilt için özel geliştirilmiş, amino asitler açısından oldukça zengin LIPOMOIST 2036 TM karışımından meydana gelmiştir.

Peptide içeren krem ve losyonlar, bir çok yararlı amino asitin bir araya gelmesiyle oluşur. Yaşın ilerlemesi ve olumsuz dış etkenlerden dolayı, ciltte sinirlerdeki uyarının kaslara iletilmesi durur. Dolayısı ile kas kasılmadığından dolayı ciltte kırışma, sarkma meydana gelir. Peptide içerikli kremler, T bölgesindeki, alın bölgesindeki, iki kaş arasındaki, kaz ayaklarında ve göz çevresin de oluşan bu olmusuzlukları önlemede en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Özel olarak geliştirilmiş formülü ve çok zengin aktif içerikleri sayesinde, cildin nem dengesini düzenlemeye, hücre yenilemesine, yaşlanmaya karşı cildi korumaya, cilt hücrelerini sıkılaştırarak kırışıklık ve çizgilerin önlenmesine yardımcı olur. Cilt problemlerine karşı, cildi onarmak için cildin alt ve üst katmanlarına etki eder.

Yağsız yapısıyla makyaj öncesinde de güvenle kullanılır. İçeriğinde bulunan SPF+20 koruma faktörü sayesinde güneşe çıkmadan öncede sürülebilir. Böylece cildinizin tüm gün boyunca güneş altında nemini kaybetmeden kendini yenilemesine ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Cildin parlaklık kazanarak pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesinde güvenle kullanılabilir.

KULLANIMI: Temizlenmiş cilde günde 2 defa masaj yaparak uygulayınız. 

Q&R YAŞLANMA KARŞITI KIRIŞIKLIK ÖNLEYİCİ SERUM İÇERİĞİNDEKİ AKTİF MALZEMELER:
- ELASTIN ANTI WRINKLE PEPTIDE (PENTAPEPTIDE-37) Peptide kompleks
- SILK ESSENTIAL PEPTIDE (HEXAPEPTIDE-43) Peptide kompleks
- HEALIX (THIOCTOYL PENTAPEPTIDE-4) Peptide kompleks
- NEUROPEPTIDE-1 (OCTAPEPTIDE-4) Peptide kompleks
- LIPOMOIST 2036 (Özel Cilt Bakım Kompleksi)
- T2 OIL COMPLEX (6 farklı bitkisel yağ kompleksi)
- RESVERATROX (Üzüm asması kök ve dallarından elde edilen aktif)

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

Tested