Loading... Please wait...

Peptide Akne Onarıcı Losyon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 60ml - 30ml - 10ml

ÜRÜN HAKKINDA: Q&R Akne losyonu, akne için özel olarak geliştirilmiş 3 değişik Peptide kompleksi içerir. Peptide kompleksleri akne ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş, yüksek kaliteli kozmetik aktifleridir. Peptide kompleksleri içerdikleri bilimsel maddeler ile akne ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olurken, aynı zamanda cildin nem dengesini koruyarak, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Peptide kompleksleri, içeriğinde bulunan, anti-atopik dermatit bileşim ve akneler üzerinde faydaları olduğu bilinen Salicylic asit ve azealic asit kombinasyonlarını birleştirerek akne ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur.

Ayrıca Q&R akne losyonu 20 faktör ve üzeri koruyucu (+20 SPF ) içerdiğinden cildinizi güneş lekelerine karşı korurken, gece ve gündüz de rahatça kullanılabilir.

KULLANIMI: Temizlenmiş cilde günde 2 defa masaj yaparak uygulayınız. 

Q&R AKNE ONARICI LOSYON AKTİF İÇERİĞİNDEKİ AKTİF MALZEMELER:
- HAIREN (Azelaoyl Tripeptide-1) Peptide kompleksi
- DEF3H (Beta-Defensin 3H(Rh Oligopeptide-33) Peptide kompleksi
- ACNOBET ( Salicyloyl Octapeptide-9) Peptide kompleksi
- T2 Oil Complex ( 6 Değişik Bitkisel yağdan oluşur)
- Allantoin
- Biosulfur Fluid)

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.