Loading... Please wait...

Anti Akne Güneş Koruma Kremi - Sebum Mat

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 50ml

ÜRÜN HAKKINDA:

MAGIC PROTECTION SEBUM MAT
Q&R Sebum Mat; Yağlı ve Akneli ciltler için geliştirilmiş özel formülü sayesinde, Akneli ve Akneye eğilimli olan ciltlerin güneş ışınlarından, etkin bir şekilde korumasını sağlarken, aşırı sebumun giderilmesine, akne oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

MAT FORMÜL sayesinde yağlı ciltlerde istenilmeyen parlamayı ortadan kaldırarak mat, parlamayan bir cilt görünümü kazandırır. Gün boyu temiz ve güzel bir cilt görünümü sağlar.

KULLANIMI: 
Güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce uygulayınız.
Yüzme, aşırı terleme ve kurulama gibi aktivitelerden sonra tekrarlayınız.
Avrupa otoritelerinin tavsiyelerine göre güneş koruyucular 2 saatte bir uygulanması gerekir.

UYARI:  -Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız. Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce cildinize bol miktarda uygulayınız.
-Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır. En az 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayınız.
-Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayın.Ürünü gözaltı ve üst(kapak) bölgesine uygulamayınız.
-Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız.Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız.
-Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz. Ürününüzü güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz.
-Ürünün özelliğinin değiştiğine işaret eden renk, koku, homojenlik gibi parametrelerde değişiklik gözlenmesi durumunda ürünü kullanmayınız.
-Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız.
-Yetişkin kullanımı içindir . 

 


 

test