Loading... Please wait...

İnceltici Anti Selülit Kremi - Kafeinsiz Formül

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 150ml

ÜRÜN HAKKINDA:

SELÜLİT NEDİR? Tıptaki adı hidrolipodistrofi olarak bilinmektedir. Selülit oluşumu, derinin altındaki doku tabakaları ile, deri tabakası arasında yağ dokularının gelişmeye başlamasına dayanmaktadır. Bu yağ tabakası oluşumu gelişmeye başladığında deri ve bağ dokular arasındaki uçları gerginleştirmekte, bu uçlar deriyi yavaş yavaş bağ dokuya doğru çekerek cildin portakal kabuğunu andıran bir görüntü sergilemesine sebep olmaktadır Selülit, kısa sürede aşırı kilo alıp verme ve genetik nedenler, hamilelik ya da basitçe yaşlanmayla birlikte gelen bir durum olabilir.. Bu soruna getirilebilecek en etkili ve pratik çözüm bölgesel zayıflama üzerine yoğunlaşmaktır. O bölgede oluşan yağlanmanın önüne geçilerek, oluşan yağ dokusunun parçalanıp cildin eski görünümüne kavuşabilmesi için çeşitli kozmetik ürünler ve egzersiz tekniği geliştirilmiştir.

SELÜLİT TEDAVİSİNDE KAFEİN KULLANIMI Genç yaşlı demeden herkesin selülit denildiğinde aklına gelenler arasında kafein yer alır. Ancak bazı uzmanlar bu konu da hem fikirken bazıları ise kafeinin sanıldığı kadar büyük bir etkisi olmadığını savunur. Aslına bakılırsa kafein selülitle savaşmada vücudun yanında yer alan bir maddedir.
Vücudun normal işleyişini aksatmadan ve başarılı sonuçlar elde edilebilecek bir selülit tedavisi, vücutta bulunan toksin maddelerin atılmasıyla mümkün olabilir. Bu süreç, vücut hücreleri su tuttuğu takdirde olumsuz sonuçlanmaktadır. Su tüketimi yeteri kadar olmadığında vücut hücreleri su tutma özelliğini kullanırlar. Dehidrasyon denilen bu durum selülit için davetiye çıkarmaktır.
Kafein haricen deriye uygulandığında ya da besinler aracılığıyla alındığında vücuttaki sıvıların atılmasını kolaylaştırır. Bu yüzden çoğu selülit kremi aslında kafein içermektedir.

Selülit tedavisinde Kafein kullanımı ilgili 2 Temel Problem Mevcuttur,

Selülit tedavisi sırasında kafein alımının yarattığı en temel sorun, atılan sıvıların tekrar vücuda geri dönecek olmasıdır. Çünkü sıvı atımını kolaylaştırdığından, vücut bünyesinde bulunan mevcut sıvıları tutma eğilimi gösterecek ve sonuç yine dehidrasyon olacaktır.

İkinci sorun ise dehidrasyon vücut hücrelerinin ölümüne yol açtığından cilt kuru bir görünüme sahip olacaktır. Bu nedenle selülit tedavisi esnasında tüm dermatologlar nemlendirici ürünler kullanılmasını ve bol miktarda su tüketilmesini önermektedir.

SLİMM & CELL İNCELTİCİ VE ANTİ SELÜLİT KREMİ FARKI NEDİR? 
SLİMM & CELL Kremi içeriğinde etken madde olarak patentli özel geliştirilmiş natürel VINIFEROL aktif maddesi kullanılmıştır.

VINIFEROL NEDİR?
Fransa’nın dünyaca meşhur Bordeaux bölgesi kaliteli üzümlerinin elde edildiği üzüm asmasının kökü ve asma gövdesinden elde edilen,özel patentli geliştirilmiş natürel bir karışımdır.VINIREFOL etken maddesi selülit tedavisinde kullanılan kafeine göre 15 kat daha etkilidir.Etkinliği klinik deneylerle kanıtlanmıştır. SLİM & CELL kremi içeriğinde kafein olmadığı için, kafein alımının yarattığı atılan sıvıların tekrar vücuda geri alımını önler.Ayrıca bu çok özel aktif maddeye ilave olarak içeriğindeki 8 değişik bitki extractı karışımından dolayı cildin kurumasını önler ve ölü hücreleri yenileyerek tedavi hızını artırır.

SLİMM&CELL İNCELTİCİ VE SELÜLİT ÖNLEYİCİ KREMİN FAYDALARI 
Kafein içermediği için vücudun sıvı tutmasını engeller.
Deriye hızla nüfuz ederek yağ birikimlerini parçalar ve kan dolaşımını ve hücre rejenerasyonunu stimule eder.
Cilt dokusunda sıkılaştırıcı etkisi vardır.
Kollajen üretimini destekleyerek derinin pürüzsüzleşmesini ve sıkılaşmasını destekler.
Mikro-sirkülasyonu uyarır.
Anti-inflammatuar.
Hücre rejenerasyonunu destekler.
Bağ dokularını güçlendirici.
Aktivasyonu uyarıcı etkisi vardır.
Cilt dokusuna elastikiyet kazandırır.
Anti-ödematöz (dokularda sıvı birikimini azaltıcı) etkisi vardır.
Kapiller sistemi güçlendiricidir.
Yağ yakıcı özelliği vardır.
Pürüzsüzleştirici özelliğe sahiptir.

Düzenli kullanıldığında, vücudun bölgesel incelmesinde ve selülitin giderilmesinde kesin sonuçlar yarattığı klinik olarak test edilip onaylanmıştır.

Selülitle mücadelede, SLİMM & CELL selülit önleyici kremle birlikte, doktorların önerdiği birkaç konuya özen gösterek tedavi sürecini hızlandırabilirsiniz.

SELÜLİTLE MÜCADELEDE BİR KAÇ DOKTOR ÖNERİSİ
Öğünlerde lifli gıdalara, sebze ve meyveye ağırlık vermek, yağlı, tuzlu, şekerli ve unlu gıdalardan uzak durmak.
Günde 1.5 litre su içmek. Alkol, soda, kahve, çay ve koladan uzak durmak.
Karın, kalça ve bacak kaslarını çalıştıran yürüyüş ve koşunun yanında bisiklete binmek, ip atlamak ve yüzmek.

KULLANIMI: 
Sabah ve akşam selülitli bölgeye ve selülit oluşabilecek bölgeye doğrudan uygulayabilirsiniz. Uygulama yapacağınız bölge temiz ve kuru olmalı, dairesel masaj hareketleriyle cildinize uygulayınız.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

test