Loading... Please wait...

Güneş Koruma Kremi - 3in1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 50ml

ÜRÜN HAKKINDA:

MAGIC PROTECTION 3'in 1 Güneşe karşı hassas ciltlerde, uzun süre güneş ışınlarına maruz kalan ciltlerde leke oluşumunun ve yaşlanma belirtilerinin önlenmesi amacı ile formüle edilmiştir.


Yüksek koruma faktörlü MAGIC PROTECTION 3 in 1 cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumada etkilidir.
İçerdiği peptitler ile cildin elastikiyet ve canlılık kazanmasına, Vitisin ile leke oluşumunun önlenmesine ve cilt görünümünün düzenlenmesine yardımcı olur.

KULLANIMI: 
Güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce uygulayınız.
Yüzme, aşırı terleme ve kurulama gibi aktivitelerden sonra tekrarlayınız.
Avrupa otoritelerinin tavsiyelerine göre güneş koruyucular 2 saatte bir uygulanması gerekir.

UYARI:  -Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız. Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce cildinize bol miktarda uygulayınız.
-Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır. En az 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayınız.
-Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayın.Ürünü gözaltı ve üst(kapak) bölgesine uygulamayınız.
-Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız.Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız.
-Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz. Ürününüzü güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz.
-Ürünün özelliğinin değiştiğine işaret eden renk, koku, homojenlik gibi parametrelerde değişiklik gözlenmesi durumunda ürünü kullanmayınız.
-Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız.
-Yetişkin kullanımı içindir . 

 


 

test